KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15173111

nr 1517 3111

Milvia Maglione

(1934-2010), Frankrike

"Fontona". Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 9,5x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 25x28 cm

Milvia Maglione, fransk bildkonstnär född 1934, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2023
kl 18:28:56

23/1 17:24:57 1      Vinnande bud

Milvia Maglione

Läs mer om Milvia Maglione