KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15173111
nr 1517 3111
Milvia Maglione
(1934-2010), Frankrike
"Fontona". Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 9,5x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 25x28 cm
Milvia Maglione, fransk bildkonstnär född 1934, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:28:56
23/1 17:24:57
Milvia Maglione
Läs mer om Milvia Maglione